• •
  • •
  • •
  • •
  • •
  • •
  • •
  • •

Veerboten varen 7 dagen per week, het hele jaar door, van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens). De eerste veerboot van de dag vertrekt vanaf Civitavecchia om 20:00 uur, en de laatste om 23:59 uur. Van juni tot september zijn er ongeveer 10 overtochten per week. In rustigere perioden zijn er ongeveer 6 overtochten per week. De snelste veerboot vaart van Civitavecchia naar Olbia, Sardinië vanuit Sardinië (alle havens) en duurt 7u 30min. De gemiddelde reistijd voor alle veerboten is 9u 57min, met aankomst in de havens van Olbia, Sardinië - Porto Torres, Sardinië - Arbatax - Cagliari, Sardinië. Ticketprijzen beginnen bij €34.50 en kunnen oplopen tot €218.70. Boek je veerboottickets naar Sardinië (alle havens) online bij Ferryscanner voor het meeste gemak en de beste prijsgarantie.

Veerbootmaatschappijen van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

De Civitavecchia - Sardinië (alle havens) route wordt uitgevoerd door Grimaldi Lines. Bekijk de maatschappijen van volgende week, gesorteerd op de laagste gemiddelde prijs.

Grimaldi Lines
Grimaldi Lines
3 wekelijks
9u 53min
Laatste update: 08/09/2026

Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) veerbootschema

Veerboottijden van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) hangen af van de veerbootmaatschappij, de aankomsthaven en het seizoen. Belangrijke info om je reis te plannen:

VROEGSTE VEERBOOT
20:00
LAATSTE VEERBOOT
23:59
SNELSTE VEERBOOT
7u 30min
DUUR
7u 30min - 15u 0min
FREQUENTIE
Dagelijks
AANTAL STOPS
1
PRIJSRANGE
AFSTAND
309.07km / 166.77nm
Foto vanuit de lucht van een grote veerboot die een drukke passagiershaven in een kuststad nadert.

Kun je van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) reizen met de veerboot?

Ja, er varen veerboten tussen Civitavecchia en Sardinië (alle havens), die een prettige manier van reizen bieden. De route wordt uitgevoerd door de Grimaldi Lines veerbootmaatschappijen, met een gemiddelde reistijd van 9u 57min. Veerboten zijn dagelijks beschikbaar en komen aan in de Olbia, Sardinië - Porto Torres, Sardinië - Arbatax - Cagliari, Sardinië havens.

Reiziger die vanaf het dek van een veerboot van de zonsondergang geniet tijdens een overtocht.

Hoe ver is Sardinië (alle havens) met de veerboot vanaf Civitavecchia?

De overtocht met de veerboot van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) duurt meestal ongeveer 9u 57min. De snelste veerboot maakt de oversteek in zo’n 7u 30min, waarbij je aankomt in de haven van Olbia, Sardinië. Gemiddelde reistijden voor de overige havens zijn: 8u 56min naar Porto Torres, Sardinië en 9u naar Arbatax en 14u 18min naar Cagliari, Sardinië. Houd er rekening mee dat de reistijd kan variëren. Deze is afhankelijk van de veerbootmaatschappij, de weersomstandigheden en of er een snelle veerboot beschikbaar is. Sommige routes worden door maar één maatschappij aangeboden.

De afstand van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) is ongeveer 309.07 km of 166.77 zeemijl. Als je de voorkeur hebt voor een rustigere en meer relaxte overtocht, bereikt de langzaamste veerboot de Cagliari, Sardinië haven van Sardinië (alle havens) in 15u .

Wanneer je je veerbootticket van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) boekt met Ferryscanner, laten we je een Aanbevolen optie zien. Deze is berekend met een algoritme dat rekening houdt met factoren zoals directe routes, snelheid, beschikbaarheid van e-tickets en aankomsttijden, zodat je de beste keuze voor je reis kunt maken.

Snelste veerboottocht van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

De snelste veerboot van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) is MN CRUISE BONARIA. Deze wordt uitgevoerd door Grimaldi Lines en komt aan in de haven van Olbia, Sardinië. De overtocht duurt maar 7u 30min, waardoor dit de snelste optie is.

Kan ik een dagtocht maken van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)?

Een dagtrip van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) is niet echt mogelijk, omdat de kortste overtocht 7u 30min duurt en er geen retourveerboot op dezelfde dag beschikbaar is. Om optimaal van je bezoek aan Sardinië (alle havens) te genieten, kun je het beste minimaal een tweedaags verblijf plannen. Gebruik onze zoek- en boekingstool om de retouropties te bekijken en bekijk de veerbootroute van Sardinië (alle havens) naar Civitavecchia voor het complete vaarschema.

Kan ik ‘s nachts reizen van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)?

Ja, er varen nachtveerboten op de route van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens). Zo reis je gemakkelijk naar Olbia, Sardinië en Porto Torres, Sardinië en Arbatax en Cagliari, Sardinië en geniet je onderweg van een goede nachtrust.

Deze samenvatting van de Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) route is gebaseerd op recente gegevens en wordt regelmatig bijgewerkt. Dienstregelingen kunnen veranderen door seizoenen, veerbootmaatschappijen of beschikbaarheid. Voor het meest actuele overzicht met routes, tussenstops en prijzen gebruik je onze veerbootzoek- en boekingsmodule.

Man die op een klif zit met een laptop en uitkijkt over zee bij zonsondergang.

Veerbootticketprijzen, aanbiedingen en kortingen van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

Ticketprijzen voor veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) verschillen per veerbootmaatschappij, het type ticket en de aankomsthaven. Voor passagiers te voet liggen de prijzen meestal tussen de €34.50 en €218.70, terwijl tickets voor voertuigen gemiddeld rond de €71.00 liggen. Hutten en premiumstoelen kunnen extra kosten. Wanneer je op reis gaat naar:

  • Olbia, Sardinië, starten de veerboottickets bij €34.50 voor passagiers te voet en bij €14.50 voor voertuigen.
  • Porto Torres, Sardinië, starten de veerboottickets bij €35.00 voor passagiers te voet en bij €16.00 voor voertuigen.
  • Arbatax, starten de veerboottickets bij €38.86 voor passagiers te voet en bij €75.33 voor voertuigen.
  • Cagliari, Sardinië, starten de veerboottickets bij €43.26 voor passagiers te voet en bij €45.21 voor voertuigen.

Vroeg boeken is vaak de beste manier om de laagste ticketprijs naar Sardinië (alle havens) te krijgen, omdat de prijzen vaak stijgen zodra de vertrekdatum dichterbij komt. Houd er rekening mee dat sommige veerboten specifieke regels hebben. Ze laten bijvoorbeeld alleen voetpassagiers te voet toe of verplichten je juist om met een voertuig aan boord gaat.

Veerboot aanbiedingen

Op de route van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) zijn er soms seizoensacties of aanbiedingen van veerbootmaatschappijen, zoals early bird-acties of andere kortingen. Alle geldige kortingen worden automatisch verrekend bij je boeking, zodat je meteen profiteert en voordelig naar Sardinië (alle havens) reist.

Vind de juiste veerboot in het schema van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

Reiziger die de route bekijkt op een smartphone, bij een grote kaart met vervoersopties.

Zo reis je van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

Van Civitavecchia naar Sardinië reis je het beste met de veerboot. De belangrijkste vertrekhaven in Civitavecchia ligt dichtbij het stadscentrum en is toegankelijk via verschillende vervoersmogelijkheden. Je kunt de trein nemen vanaf Rome Termini, wat ongeveer een uur duurt. Er zijn ook bussen die regelmatig van de luchthaven naar de haven gaan. Deze verbindingen zijn frequent en handig, waardoor je eenvoudig je tocht naar Sardinië kunt plannen.

In Civitavecchia stap je meestal in bij de ferry-terminal, waar je de borden naar de vertrekkende veerboten volgt. Houd rekening met mogelijke wijzigingen in vertreklocaties en check altijd je tickets of je e-mail voor actuele informatie. Het is raadzaam om wat eerder aan te komen, zodat je ontspannen aan boord kunt gaan en je reis kunt beginnen.

Close-up van een reiziger die op een koffer zit naast een geparkeerde auto, klaar om te vertrekken.

Reizen van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) met of zonder voertuig

Veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) zijn toegankelijk voor voetpassagiers en doorgaans ook rolstoelvriendelijk. Voor specifieke services kun je het beste contact opnemen met ons supportteam. Zorg ervoor dat je minimaal 60 minuten voor vertrek bij de instapzone aanwezig bent. Voor extra gemak kun je tijdens het boeken kiezen voor Flexi Annulerings- en SMS notificatie-pakketten.

Uitzicht op meerdere auto’s die geparkeerd staan op het veerbootdek tijdens een overtocht.

Een auto meenemen op de veerboot van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

Sommige veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) staan voertuigen toe, en het reserveren van je plek gaat bij ons snel en eenvoudig. Veerboten waarop je een auto mee kunt nemen zijn onder andere:

  • MN CRUISE BONARIA- Grimaldi Lines, aankomend bij Olbia, Sardinië
  • MV CRUISE BARCELONA- Grimaldi Lines, aankomend bij Porto Torres, Sardinië
  • MV CRUISE ROMA- Grimaldi Lines, aankomend bij Porto Torres, Sardinië
  • MV CORFU- Grimaldi Lines, aankomend bij Arbatax
  • MV CORFU- Grimaldi Lines, aankomend bij Cagliari, Sardinië

Ticketprijzen voor voertuigen verschillen per type voertuig, veerbootmaatschappij en seizoen. Autotickets naar Sardinië (alle havens) beginnen bij €14.50. Wil je een voertuig zonder bestuurder laten meereizen, neem dan contact op met ons supportteam voor meer informatie.

Neem je motor mee naar Sardinië (alle havens)

Je kunt een motor meenemen op de MN CRUISE BONARIA, MV CRUISE BARCELONA, MV CRUISE ROMA, MV CORFU veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens). Reserveren gaat eenvoudig, met speciale tarieven voor reizigers met motoren.

Neem je fiets mee naar Sardinië (alle havens)

Fietsen zijn meestal toegestaan op de veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens), en ze zijn vaak gratis mee te nemen. Als er toch kosten aan verbonden zijn, dan zie je dat tijdens het afrekenen. Veerboten die op deze route fietsen toestaan: MN CRUISE BONARIA, MV CRUISE BARCELONA, MV CRUISE ROMA, MV CORFU.

Bagage meenemen op de veerboot naar Sardinië (alle havens)

Wanneer je van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) reist, is bagage meestal inbegrepen zonder extra kosten.

Toegestane bagage: de meeste veerbootmaatschappijen staan één koffer per persoon toe (max. 50 kg), maar sommige kunnen andere regels hanteren. Details per veerboot:

  • MN CRUISE BONARIA: Tot 30kg per passagier.

Label je bagage duidelijk en plaats deze bij het aan boord gaan in de daarvoor bestemde opbergruimtes. Voor grote of extra tassen kunnen, afhankelijk van de veerbootmaatschappij, extra kosten in rekening worden gebracht.

Heb je specifieke informatie nodig of speciale wensen? Neem dan gerust contact op met ons supportteam.

Hutten aan boord

Op sommige veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) zijn hutten beschikbaar, ideaal om te ontspannen tijdens langere overtochten. Er zijn gedeelde en privéhutten, en in sommige hutten zijn huisdieren ook welkom.

Is het mogelijk om een hut te reserveren van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)?

Ja, op de FLORIO, MN CRUISE BONARIA, MOBY TOMMY, RUBATTINO, MV CRUISE BARCELONA, MV CRUISE ROMA, MV CORFU veerboten zijn hutten beschikbaar, zodat je tijdens de reis kunt uitrusten. Je kunt kiezen tussen privé of gedeelde hutten, afhankelijk van wat het beste bij je past. Het is verstandig om vooraf te boeken, zodat je zeker bent van de plek die je wilt.

Met je huisdier reizen op de veerboot

Huisdieren kunnen mee op de veerboten van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens), al hanteert elke maatschappij daarbij eigen regels. De basisregels:

  • Huisdieren boven de 10 kg verblijven in de kennels aan boord. Kleinere dieren (onder de 10 kg) mee mogen in een draagtas of reismand.
  • Hulphonden vallen niet onder de kennelregels.
  • Neem alle benodigde documenten en spullen voor je huisdier mee.

Voor de exacte regels bekijk je de pagina van de maatschappij op onze site, of neem contact op met ons supportteam.

Kristalhelder water en een afgelegen strand met pijnbomen en rotsachtige kust onder een stralend blauwe lucht.

Handige reistips van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

Maak je trip van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) leuker met deze handige tips voor een veilige, comfortabele en plezierige reis! De veerboottochten verbinden Civitavecchia met verschillende prachtige havens op Sardinië, zoals Olbia, Porto Torres, Arbatax en Cagliari. Dit maakt het eenvoudig om te genieten van alles wat dit unieke eiland te bieden heeft.

Veiligheid: De veerboten op deze route zijn goed onderhouden en voldoen aan moderne veiligheidsnormen, wat zorgt voor een betrouwbare ervaring.

Parkeren: Bij de haven van Civitavecchia zijn er voldoende parkeermogelijkheden. Zorg ervoor dat je vroeg arriveert om de beste plek te vinden.

Scenic views: Geniet van adembenemende uitzichten tijdens de overtocht. Zoek een plek op het open dek voor het mooiste zicht op de zee.

Ticket tips: Boek je tickets ruim van tevoren om van de beste tarieven te profiteren. Gebruik de Ferryscanner-app voor gemakkelijk boeken en updates over je overtocht.

Aan boord dineren: Er zijn eetgelegenheden op de veerboot, maar het is slim om een paar snacks en water mee te nemen.

Weer: Vergeet niet zonnebrandcrème mee te nemen voor de zomermaanden en een lichte jas voor binnen, omdat het daar koel kan zijn.

Natuurlijke schoonheid: Vergeet niet het schitterende strand van La Pelosa en de oude ruïnes van Nora te bezoeken. Beide zijn echt must-sees!

Cultuur: Proef de lokale specialiteiten zoals culurgiones (gevulde pasta) en geniet van de unieke Sardijnse wijn.

Bekijk onze blog voor meer tips en inspiratie om je reis naar Sardinië (alle havens) nog leuker te maken.

Uitzicht op een drukke veerboothaven met meerdere schepen die aangemeerd liggen aan de kade van een kuststad.

Aankomen bij de veerboothaven in Civitavecchia

De veerbootterminal in Civitavecchia ligt ongeveer 1,5 km van het stadscentrum, vlakbij belangrijke bezienswaardigheden zoals het Forte Michelangelo. Vanuit Rome is het gemakkelijk te bereiken met de trein in ongeveer een uur vanaf station Roma Termini. Je kunt ook met de auto of taxi gaan, wat ongeveer 1,5 tot 2 uur kan duren, afhankelijk van het verkeer.

Op Sardinië zijn er meerdere veerbootterminals, waaronder Olbia, Porto Torres, Arbatax en Cagliari. Olbia ligt dicht bij het noorden van het eiland, terwijl Porto Torres in het noordwesten ligt. Arbatax bevindt zich aan de oostkust en Cagliari, de hoofstad, ligt in het zuiden. Deze locaties zijn goed bereikbaar via lokale wegen en openbaar vervoer.

Houd er rekening mee dat vaarschema's en beschikbaarheid kunnen variëren. Laat het ons weten als je onjuistheden tegenkomt via ons supportteam.

Haal het beste uit je tijd in Sardinië (alle havens)

Sardinië is echt een bijzondere plek! De havens zijn perfect om het eiland te verkennen. Je vindt er prachtige stranden zoals Cala Mariolu met zijn blauwe water en mooie rotsen. Er zijn ook historische plekken zoals de Nuraghe, oude torens gebouwd door de unieke Sardijnen.

Als je van lekker eten houdt, moet je zeker de lokale specialiteiten proberen, zoals "porceddu," langzaam geroosterd speenvarken, en de heerlijke pasta "malloreddus." Voor avontuurlijke uitstapjes kun je de indrukwekkende natuur van het Gennargentu-gebied verkennen met prachtige wandeltochten.

Sardinië is perfect voor korte bezoeken, maar ook geweldig om vanaf daar andere plekken of eilanden zoals Corsica en Kreta te ontdekken. Je kunt gemakkelijk een overtocht boeken met een veerboot van een veerbootmaatschappij en genieten van de mooie uitzichten op het water. Houd het veerbootschema in de gaten zodat je geen enkele kans mist om dit prachtige eiland te verkennen. Met zoveel te doen en te zien, wordt je verblijf in Sardinië onvergetelijk!

Voor meer informatie over Sardinië (alle havens), inclusief populaire bezienswaardigheden, activiteiten en handige reistips, bekijk onze uitgebreide gids: Veerboot naar Sardinië (alle havens).
Ferryscanner: de slimste manier van reizen
Vergelijk prijzen en boek 4500 routes bij 125 rederijen naar 500 bestemmingen.
Beste Prijs Garantie: Vind je binnen 48 uur een lagere prijs? Dan betalen wij je het verschil terug.
De meeste routes kun je gratis annuleren. De voorwaarden staan altijd duidelijk aangegeven tijdens het boekingsproces.
Snelle support: Ons team reageert via de chat binnen 40 seconden, 7 dagen per week.
Schonere zeeën: Steun Enaleia en draag bij aan schonere zeeën met ieder ticket dat je boekt.

Veerboten die varen van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens)

Veerboten en andere vervoersopties om van Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) te komen.

CRUISE ROMA

CRUISE ROMA Grimaldi Lines

CRUISE BARCELONA

CRUISE BARCELONA Grimaldi Lines

CORFU

CORFU Grimaldi Lines

CRUISE BONARIA

CRUISE BONARIA Grimaldi Lines

Civitavecchia naar Sardinië (alle havens) veerbootkaart